Back to the top

Hakkımızda

Etit Mimarlık

Etit Mimarlık 1992 yılında mobilya imalatçısı olarak sektöre girmiş, değişen talepler doğrultusunda 2003 yılında, ağırlıklı olarak mağaza dekorasyonu ve raf sistemleri alanına yönelmiştir. 2009 yılından itibaren ise Etit Mimarlık adıyla sektördeki yerini almıştır. 

Etit Mimarlık; yurdun çeşitli bölgelerinde projeden inşaata, mimari, iç mimari, dekorasyon ve çevre düzenine kadar anahtar teslim çözümler üretmektedir.


Çalışma Alanları

Etit; mağaza, konut, market, otel, cafe, restoran, hastane ve ofislere yönelik proje tasarımı, ince işler uygulaması ve bu işlerle ilgili olan danışmanlık ve kontrol hizmetlerini bir arada yürütmektedir.

Ana faaliyet alanımız olan dekorasyon işlerinde fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundurarak detaylı projelendirme, kaliteli ve uygun malzeme seçimi, titiz bütçelendirme, uygulamada usta işçilik ve en önemlisi işin zamanında teslimi üzerinde önemle durduğumuz konulardır. Müşteri memnuniyeti bir numaralı prensibimizdir.

Etit Mimarlık, kendinden emin bir şekilde işi tüm boyutlarıyla üstlenebilecek organizasyon yapısıyla müşterisine çalışma alanıyla ilgili A'dan Z'ye her konuda destek verir. Bünyemizde mimarlık, iç mimarlık, ev dekorasyonu ve proje danışmanlık hizmetleri bulunmaktadır. Her türlü düşüncenizi gerçeğe dönüştürebilecek proje ve şantiye ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Proje Tasarımı; Etit, fonksiyonların doğru çözümüne olanak sağlayacak şekilde estetik değerleri baz alarak mekanın gerektirdiği tarzın ışığında dinamik, verimli, özgün ve fonksiyonel tasarımlar yaratır ve amacına uygun konseptler geliştirir. Oluşturduğu projeyi ve kullanılacak malzemeleri müşteriye sunar. Fiziksel ve çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirip amacına uygun çözümler üretir.

Uygulama; Etit, mimari ve mimariye destek olan diğer tüm projelerin (inşaat,mekanik,elektrik v.s) uygulanmasını, ürünlerin satın alımını ve teminini, projenin aplikasyonunu ve gerekli koordinasyon işlemlerini gerçekleştirir. Gerek kendi bünyesindeki ekibi ile gerekse dışarıdan destek veren taşeronlarla projelerin ustalıkla uygulanmasını sağlar.

Danışmanlık ve Kontrol; Etit Mimarlık, projenin tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar olan yapılanma sürecindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniği analizlerini yapar ve uygulama boyunca tüm ekiplerle olan koordinasyon ve kontrol hizmetlerini yürütür. 

Etit Mimarlık, deneyimli ve dinamik kadrosuyla, kalite ve estetikten ödün vermeden kullanışlı, çağdaş ve seçkin yaşama alanları yaratmayı ana ilke olarak benimseyerek sektörde güvenilir ve dürüst bir yer edinmiştir. Amacımız; yaptığımız her projede kendimizi geliştirip bir adım daha ileriye taşımaktır.

EKİBİMİZ

ŞENOL ÖZTÜRK

KURUCU

senol@etitmimarlik.com

 

Tansu ÖZTÜRK

İnterior Archticect

tansu@etitmimarlik.com

 

Tayfun ÖZTÜRK

İnterior Architect

proje@etitmimarlik.com

 

Lokman Türkoğlu

İnterior Architect

lokman@etitmimarlik.com

 

İsmail Yıldırım

İnterior Architect

ismail@etitmimarlik.com

 

20
Yıllık Tecrübe
8
Profesyonel Ekip
300
+ Proje

Referanslar

Cafe Planken
Belgrad Restaurant
Brentny Paris Studıo
Ankara Restoran
Ankara Restoran
Coffee Shop
Gs Store
Fenerıum

İLETİŞİM

Cihangir Mah. E5 Yanyol (Londra Asfaltı) Cad. No: 191/1 Avcılar / İSTANBUL
Fax:
Telefon: 0212 428 66 24 - 0553 752 37 17
E-posta: info@etitmimarlik.com - proje@etitmimarlik.com

SOSYAL MEDYA